Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:13
15 Жов 2020

Нацгвардійці зі складу Об’єднаних сил взяли участь у контрдиверсійних та антитерористичних навчаннях

У районі проведення операції Об’єднаних сил пройшли дводенні навчання з протидії терористам і диверсантам.

 

Організаторами навчань стала координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

 

Участь у навчаннях взяли представники регіональних підрозділів Збройних Сил України, штабу Об’єднаних сил, Служби безпеки, Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби.

 

Головною метою навчальних заходів стала перевірка та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах імовірної диверсійної та терористичної загроз.

 

«Учасники зборів відпрацювали алгоритм спільних дій із нейтралізації «диверсантів», які за легендою навчань планували здійснити диверсію в одному з лікарняних закладів Слов’янська. Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів з виявлення та знешкодження умовних злочинців», - зазначає організатор навчань.

 

Варто зазначити, що керівництво Штабу Антитерористичного центру СБУ детально проаналізувало кожну фазу спецоперації, відзначивши ефективність задіяних сил і засобів. Також представникам задіяних суб’єктів боротьби із тероризмом надали додаткові рекомендації щодо підвищення рівня готовності щодо протидії терористичним загрозам.

 

Пресслужба угруповання НГУ в ООС