Середа, 24 Лютого, 2021 - 22:57
02 Травень 2020

Нацгвардійці спецпідрозділу «Омега» затримали трьох осіб у Чорнобильській зоні

Сьогодні, близько 10 години ранку, під час виконання службово-бойових завдань з пошуку осіб, причетних до підпалів у Чорнобильській зоні, пошукова група військовослужбовців спецпідрозділу «Омега» Північного ОТО НГУ виявила та затримала у місті Прип’ять трьох осіб у покинутій багатоповерхівці.

 

«Проводячи пошукові заходи у даному квадраті ми звернули увагу на силует людини у вікні покинутої багатоповерхівки. Я надав команду очепити будівлю. Піднявшись на 13 поверх, в одній з квартир, ми затримали трьох осіб. Помітивши нас вони почали збирати речі та намагалися втекти. Зі слів затриманих вони вирішили відмітити травневі свята поїздкою до Чорнобильської зони», - розповів командир пошукової групи.

 

Затриманих було передано слідчо-оперативній групі районного відділку Національної поліції ЧАЕС в Київській області для подальшого з’ясування обставин незаконного проникнення до Чорнобильської зони відчуження. Попередньо їм інкримінують ст. 46-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення).

 

Відділення інформації і комунікації

Північного ОТО НГУ