Середа, 24 Лютого, 2021 - 22:13
03 Сер 2015

Нацгвардійці готуються до військового параду на честь Дня Незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

На територій авіаційного заводу ім. Антонова в місті Києві пройшло перше спільне тренування Національної гвардії та інших силових структур України до військового параду.

 

Дві коробки кількістю 300 військових, половина з яких курсанти Національної Академії НГУ, а інша частина особовий склад батальйону почесної варти, карбували крок та показували найвищий рівень стройової виучки.

 

Вже більше тижня, щоденно, з парадними розрахунками гвардії проводиться не менше 6 годин стройової підготовки, під керівництвом досвідчених офіцерів. І як результат, обидва підрозділи отримали найвищі оцінки від керівника заходу, першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Геннадія Воробйова, та у загальному оцінюванні зайняли перше місце за всіма критеріями.

 

Генерал-майор Олег Гарчу подякував всім нацгвардійцям за відповідальне і старанне ставлення до заходу: «Сьогодні, кожен з Вас показав, що він працює над собою і над ім’ям Національної гвардії на 100 відсотків, Ваш вишкіл є стандартом для інших. Але нам не треба зупинятися на досягнутому, від нас чекають бездоганного показу, то зробимо це».

 

Попереду ще декілька тижнів до проходження на головній вулиці країни, -Хрещатику. Всі хлопці, як один, налаштовані на подальше тренування і готові приємно здивувати народ України своєю майстерністю та міццю.

 

«Я вже другий рік поспіль приймаю участь в параді, і я дуже цим пишаюсь, - ділиться своїми думками курсант академії НГУ Сергій Киричок, - і цього разу ми покажемо ще кращий і ще захоплюючий виступ».

 

Намір Сергія підтримують і інші учасники, тому вже незабаром очікуємо на видовищний виступ наших військових.

 

Прес-служба НГУ, фото Єгора Жученко