П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:39
17 Бер 2017

Нацгвардійці Енергодара запросили до себе учнів

Нацгвардійці Енергодара запросили учнів військово-патріотичного напрямку «Джур» до військової частини 3042 Національної гвардії України на екскурсію. Військовослужбовці знайомили молодь з завданнями та досягненнями нацгвардійців у захисті незалежності та територіальної цілісності держави.

 

Юнакам було продемонстровано зразки стрілецької зброї та бойової техніки, які знаходяться на озброєнні в лавах Національній гвардії України, їх тактико-технічні характеристики, призначення та загальна будова. Учням була надана можливість ознайомитись та наглядно побачити види службової діяльності кінологічної групи військової частини, порядок застосування службових собак та основні прийоми дресирування. Наприкінці заходу учнями було переглянуто відеофільм про розвиток та досягнення Національної гвардії України.

 

Військовослужбовцям було задано чимало питань на які учні одержували чіткі відповіді, але саме головне питання, яке виникало у дітей це – що необхідно для того щоб в майбутньому проходити військову службу в лавах Національної гвардії України.

 

Заступник командира військової частини 3042 Національної Гвардії України підполковник Сергій Бугайов надав таку відповідь «Для того щоб служити своїй Батьківщині потрібно добре навчатися, мати гарну фізичну підготовку, а головне - це покликання серця кожного чоловіка ставати на захист своєї рідної землі, своєї Батьківщини».

 

З великою повагою адміністрація школи вимовила свою вдячність колективу військової частини 3042 за організацію тісної співпраці з загальноосвітнім учбовим закладом.

 

Текст: підполковник Сергій Бугайов

Фото: прапорщик Оксана Свита