Середа, 24 Лютого, 2021 - 22:51
15 Лис 2019

Нацгвардія України разом з іноземними партнерами спланувала заходи підготовки на 2020 рік

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулася робоча зустріч представників структурних підрозділів ГУ НГУ та іноземних тренувальних місій і організацій в Україні щодо обговорення заходів співробітництва на 2020 рік.

 

У зустрічі взяли участь представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція «UNIFIER»), Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні, Офісу зв'язку НАТО та Групи радників з питань доктрини та освіти (США).

 

Учасники обговорили потреби у підготовці підрозділів та спланували заходи індивідуальної та колективної підготовки за участі країн-партнерів. 

 

Навчання охоплюватимуть напрями інженерної, бойової та спеціальної підготовки. Крім того було обговорено можливість започаткування співробітництва за напрямками підготовки підрозділів спеціальних операцій, РХБ захисту, а також артилерійських та танкових підрозділів. Для навчань особового складу іноземні партнери залучають кваліфікованих викладачів та інструкторів, а також надають допомогу в удосконаленні навчально-метеріальної бази та розробці навчальних програм.

 

Під час обговорення офіцер із взаємодії з НГУ від Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади майор Стівен Лонг представив концепцію проведення курсу підготовки офіцерів з розробки навчальних програм у НГУ на базі Національної академії, початок якого сплановано на лютий 2020 року.

 

Прес-служба НГУ

фото Віктора Петриченка