Понеділок, 21 Вересня, 2020 - 07:10
29 Лип 2019

На реабілітацію до Грузії відправили ще 13-ох бійців Нацгвардії

 

Сьогодні за спільною програмою з Міністерством оборони Грузії та Нацгвардії на проходження медико-психологічної реабілітації направили 13 учасників АТО (ООС) до Тбілісі. Ними стали бійці, які отримали мінно-вибухові травми і вогнепальні поранення в зоні проведення бойових дій на сході України.

 

Серед них спецпризначенець Ярослав, який їде з дружиною Світланою. Чоловік переконаний, що їй не менш за нього потрібно відновлюватися після пережитого. (За кілька останніх років Ярослав переніс три тяжкі операції, після отриманих травм).

 

Він радить усім бійцям, хто не наважується звернутися за допомогою – не вагатися і говорити про це начальникам медичних та психологічних служб у своїх частинах, щоб мати змогу потрапити до програм реабілітації, які діють у гвардії.

 

Нагадаємо, дана програма буде проходити для гвардійців та їхніх дружин протягом 10 днів у реабілітаційному центрі Міністерства оборони Грузії вже вдруге. Таке медико-психологічне відновлення країна-партнер запропонувала Нацгвардії у рамках співпраці з Генеральним штабом ЗСУ.

 

Крім того, за 2019 рік у Національній гвардії вже пройшли реабілітацію 27 військовослужбовців на базі медичного центру в Нових Санжарах на Полтавщині, а також 3 учасники ООС (АТО) за сприяння закордонних партнерів.

 

«Національній гвардії необхідні сильні воїни, які за необхідності зможуть продовжити свій бойовий шлях неупереджено та стійко, тому ця тенденція лікування та реабілітації для нас важлива», – сказав т.в.о. заступника командувача по роботі з особовим складом полковник В’ячеслав Ященко.

 

Раніше повідомлялося, що для гвардійців реабілітація з 2014 року проходить в медичних закладах США, Німеччини, Ізраїлю, Словаччини, Хорватії, Словенії, Угорщини, Туреччини, Швеції, Грузії, Литви, Латвії, Польщі. За цей час вже 131 гвардієць пройшов реабілітацію.

 

 

Прес-служба НГУ

Фото Олексія Павлюка