П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 14:53
06 Гру 2019

На Луганщині підрозділи Національної поліції і Нацгвардії провели профілактичну роботу

 

Незаконне зберігання зброї, наркотики, затримані розшукувані особи, і все це лише за один день несення служби Національної поліції спільно гвардійцями на Луганщині.

 

Профілактика тяжких та особливо тяжких злочинів, недопущення фактів екстремізму та тероризму, а також стабілізація оперативної обстановки – це пріоритетні завдання для підрозділів Нацгвардії.

Для міст Донецької і Луганської областей такі завдання найбільш актуальні.

 

5 грудня військовослужбовцями Національної гвардії спільно з працівниками поліції зі складу Об'єднаних сил, були проведені комплексні оперативно-профілактичнізаходи у населеному пункті Трьохізбенка.

 

У результаті злагоджених спільних дій правоохоронців було виявлено: 2 факти зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст. 263 КК України); 1 факт зберігання холодної зброїбез передбаченого законом дозволу (ч.2 ст. 263 КК України); 1 факт незаконного зберігання наркотичних засобів (ч.1 ст. 309 КК України). Також за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення було складено 17 протоколів.

 

Крім того, у місті Слов’янськ під час несення служби з охорони громадського порядку, спільним патрулем Нацгвардії та Нацполіції зі складу Об'єднаних сил було затримано громадянина, який знаходився у розшуку за частиною 3 статті 185 кримінального кодексу України.

 

 

Відділення інформації і комунікації Східного ОТО