Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 06:13
11 Кві 2019

На Київському факультеті виступали артисти академічного Ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України

До Київського факультету завітали артисти академічного Ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України. Задля урізноманітнення дозвілля особового складу вони відвідуватимуть військові частини Київського гарнізону з концертною програмою та даруватимуть військовослужбовцям гарний настрій.

 

«Дякуємо вам, що ви завітали до нас, та за чудово та творчо проведений час. Тільки професіонали та справжні таланти можуть викликати стільки емоцій та переживань, торкнутися душі», - промовив начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко.

 

Кожен вихід на сцену мобільного концертного комплексу, пісні у виконанні солістів та гуртів ансамблю супроводжувався бурхливими оплесками.

 

Також концерт відвідали офіцери Головного управління та представники Національної гвардії Каліфорнії, які вже другий день знаходяться на семінарі з питань реформування штабу Національної гвардії України.

 

Професійна робота артистів не залишила байдужими нікого. Репертуаром патріотичних і світових хітів, танцями та феєричним шоу вони вразили глядачів, які повернулись до службових справ та навчання з чудовим настроєм.

 

лейтенант Альона Крижановська