Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:31
19 Вер 2020

На Київщині гвардійці Північного ОТО змагались за звання найсильнішого

На базі 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО Національної гвардії України завершився чемпіонат з військово-спортивного багатоборства.

Протягом кількох днів військовослужбовцям необхідно було виконати низку нормативів, таких як: біг на 100 метрів, підтягування, подолання загальновійськової смуги перешкод, метання гранати вагою 500 грамів на дальність, а також подолання дистанції у 3000 метрів. За умовами чемпіонату всі елементи виконувалися у військовій формі на швидкість і результат.

«Це, мабуть, найбільш прикладний вид з усієї програми спартакіади, тому оцінювання проходило як з бойової, так і з фізичної підготовки. А сума набраних балів військовослужбовцем залежала від максимальних результатів виконання ним кожної вправи», – розповів начальник фізичної підготовки і спорту Північного Київського територіального управління  НГУ підполковник Володимир Горнік.

Найкращі результати у І групі показали гвардійці в/ч 3027, 2 місце - в/ч 3030, 3 місце – в/ч 3066. У ІІ групі 1 місце здобули гвардійці в/ч 3082, 2 місце – в/ч 3047, 3 місце – 3061. Переможцями у ІІІ групі стали гвардійці в/ч 3018, 2 місце – в/ч 3041, 3 місце – в/ч 3070.

Найсильнішим у чемпіонаті став гвардієць з військової частини 3027 Дмитро Ковальчук, який окремо був нагороджений кубком президента всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Андрія Ярошевського.