Субота, 19 Вересня, 2020 - 14:45
30 Травень 2015

На Дніпропетровщині пройшли збори з екіпажами БТР

29 травня у Центральному територіальному управлінні згідно плану відновлення боєздатності військових частин, на базі навчального центу дніпропетровського полку з охорони громадської безпеки закінчилися навчально-методичні збори з екіпажами БТР підпорядкованих військових частин.

 

На протязі тижня гвардійці вивчали матеріальну частину даного виду техніки, його озброєння та проводили обслуговування БТРів. Практичну допомогу надавали військовослужбовцям, фахівці київського та харківського ремонтних заводів бронетанкової техніки.Практичним етапом зборів став 200 кілометровий марш на, якому один з екіпажів відпрацював норматив по заміні колеса на бронетранспортері.

 

Учасники зборів показали високі показники при практичній стрільбі та вправні навички під час водіння бронетранспортера на загальновійськовому полігоні Міністерства оборони в населеному пункті Гвардійське.

 

На підведенні підсумків навчально-методичних зборів заступник начальника управління з озброєння – начальника технічної частини полковник Юрій Педько зазначив, що програму навчально-методичних зборів учасниками засвоєна та поставлена мета даних зборів досягнута.

 

 

ГЗ з Г та ЗМІ

Центрального ОТО