П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 14:49
04 Лют 2020

Микола Балан нагородив випускника-лейтенанта за пісню, яка стала сучасним гімном випускників

 

Подяку з рук заступника командувача Національної гвардії України з тилу – начальника логістики генерал-майора Руслана Дзюби, випускник факультету логістики Академії Дмитро Осейко отримав за створення пісні «Офіцери-гвардійці».

 

З моменту першого оприлюднення на сайті та соцмережах Академії, пісня відразу набрала неабиякої популярності та багато схвальних відгуків як від військовослужбовців, так і від цивільних українців.

 

Музична композиція, кожне слово в якій наповнене глибоким змістом, зрозумілим для багатьох військовослужбовців, ще й у поєднанні з гарною мелодією, після першого ж виконання отримала позитивний відгук – символічний гімн випускників Національної академії Національної гвардії України.

Про творчий процес створення пісні Дмитро розповів з неприхованою усмішкою.

 

«Місяць роботи над текстом, репетиції з військовими товаришами. Спочатку під фортепіано, а потім з гітарою та барабанами, запис у студії і, нарешті, виступ перед командуванням, офіцерами, побратимами та гостями на символічному для кожного українського військовослужбовця місці - Меморіалі Слави», - згадав талановитий офіцер.

 

Слова та музику, за словами Дмитра, він  написав самостійно, а вокалістом, який виконав пісню, став його військовий товариш Микола Золочевський.

 

«Разом ми вже записували декілька пісень на студії раніше, тоді співали про дружбу та про рідну країну. – зізнався Дмитро Осейко. - Я дуже хотів, щоб у кожному рядку був сенс близький для офіцерів. Щоб під час прослуховування пісні ми не просто чули слова, а відчували події, які багатьом із військових довелося пережити особисто».

 

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ