Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:05
08 Чер 2019

«Ми різні – ми рівні. Гендерна рівність це вигода для усіх» - маріупольський полк Нацгвардії відвідала радниця міністра МВС

Перебуваючи з робочим візитом на Донбасі військову частину 3057 відвідала радниця міністра внутрішніх справ України з питань гендерної політики Вікторія Арнаутова.

 

Основи гендерної концепції, законодавче підґрунтя державної гендерної політики та напрямків гендерної інтеграції у складових системи Міністерства внутрішніх справ України в умовах реформування – саме такі питання розглядалися під час зустрічі.

 

«Впровадження гендерної рівності у підрозділах Нацгвардії означає поєднання досвіду, знань та інтересів жінок і чоловіків, що в свою чергу дозволяє ефективніше реагувати на різні потреби безпеки в суспільстві та покращити оперативну спроможність завдяки фокусу уваги на людині», – зазначила Вікторія Арнаутова.

 

В умовах збільшення кількості жінок-військовослужбовців, повинні постійно вдосконалюватись норми речового, соціального забезпечення та психологічної реабілітації учасників і учасниць бойових дій, що буде підґрунтям забезпечення прав «громадян у формі», переконана речник міністра.

 

Головним меседжем зустрічі стало ствердження щодо  дотримання принципу рівності в повсякденній роботі жінок і чоловіків, відповідальності за це керівників поряд з інституційною відповідальністю всієї структури.

 

Галина Фалько