П'ятниця, 18 Вересня, 2020 - 17:46
03 Лип 2020

Моє життєве призначення — допомагати людям: як ентузіазм і покликання ведуть майбутнього офіцера до мети

У всіх куточках нашої країни розпочалося стажування студентів та курсантів вищих навчальних закладів за майбутньою обраною професією. Це досить важливий етап навчання, адже кожен з них може спробувати себе в обраній сфері роботи.

 

Ткачук Вікторія — курсантка Харківського національного університету ім. Ярослава Мудрого, Військово-юридичного інституту. Навчається за спеціальністю військового юриста. Зараз дівчина проходить стажування у військовій частині 3033 м. Запоріжжя, де має змогу ознайомитися з функціональними обов’язками, порядком ведення документації та відпрацювати певний порядок заходів, які передбачені відповідно до посади.

 

- Ви ж розуміли при обранні спеціальності, що специфіка роботи досить відрізняється від цивільної?

 

- Так. Мені завжди хотілось бути юристом, адже допомагати людям для мене найвищий закон. Можу сказати, що йшла на цей крок свідомо, я військовослужбовець вже в третьому поколінні. Коли став вибір професії, із розповідей дідуся і батька вже знала, які випробування на мене чекають, але я була готова їх зустріти з оптимізмом. Суть у тому, що там, де відчуваєш своє покликання, рутина зникає, а те що робиш - надихає.

 

- Як поставилися до вашого вибору професії ваші близькі та рідні?

 

- Поставитися з розумінням. Завжди відчуваю їхню любов та підтримку навіть на відстані.

 

- Які самі яскраві моменти запам’яталися у навчанні?

 

- Напевне, перші дні перебування в університеті та знайомство з одногрупниками, а особливо Військова присяга. Адже присяга, як і любов – одна на все життя. Я вважаю, що ця клятва сумлінного і самовідданого служіння українському народові для кожного студента важлива подія.

 

- Де саме хотілося б служити після закінчення університету?

 

- Торік я набувала досвіду в іншій структурі. Зараз проходжу стажування в лавах Національній гвардії України, де мені допомагають поглибити і закріпити отримані у навчальному закладі теоретичні знання. Хотіла б тут залишитися та влаштовувати свою військову кар’єру саме тут, але на мене чекають ще два роки навчання, аби стати справжнім професіоналом своєї справи.

 

Ліна Московка