Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 06:50
15 Вер 2019

Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів відзначає 4-ту річницю

 

14 вересня 2019 року Міжнародний центр підготовки підрозділів відзначив 4-ю річницю з моменту свого створення. За цей маленький проміжок часу в Міжнародному центрі зроблено величезний обсяг роботи, завдяки плідній співпраці та підтримці, як з боку міжнародних партнерів так і при підтримці органів державної влади, місцевого самоврядування та особисто кожного військовослужбовця, який повсякденною плідною працею вносить свою частинку душі та серця в розвиток та розбудову Міжнародного центру.

 

На стройовому плацу відбувалися урочисті заходи із нагородженням кращих військовослужбовців Міжнародного центру. В урочистих заходах взяли участь виконуючий обов’язки голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Садовський, заступник голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко та представники сільських громад. Словами великої вдячності вітали весь колектив Міжнародного центру запрошені гості та правами Бориспільської районної ради та селищних рад заохотили кращих гвардійців грамотами, подяками та цінними подарунками.

 

Із словами Божого благословення та молитвою за Україну до особового складу звернувся військовий священник (капелан) отець Григорій, який своїми словами благословив гвардійців на плідну працю заради Батьківщини.

 

Надалі, плідна праця всього колективу Міжнародного центру не зупиниться ні на крок на досягнутому, з кожним днем буде докладатися все більше зусиль щодо якісного навчання підрозділів, які прибуватимуть для підвищення кваліфікації в рамках міжнародних програм колективної підготовки за різними напрямками службової діяльності.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Артема Кочаряна