Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 06:19
15 Вер 2019

Менше року разом, але Україну захищати тільки вдвох

Сьогодні розповідь піде про старшого солдата Анастасію Антипенко, яка нині виконує бойові завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Юна запоріжанка говорить, що жити у польових умовах не просто, тут і воду потрібно заощаджувати, і до магазину за цукерками, коли заманеться не сходиш. Проте, коли йшла на службу, Анастасія чітко усвідомила для себе, що вона тут з однією метою – щоб захищати рідну землю.

 

– Ще у 2014 році я спостерігала за тим, що коїться у країні, проте не могла нічого вдіяти, адже мені було лише 16. Пройшло більше п’яти років, а війна все ще не скінчилася. Я зібрала необхідні документи та прийшла до однієї з частин НГУ. Що мене надихнуло обрати саме Національну гвардію? Напевно те, що її бійці одними з першими стали на захист України. Також сподобався їхній патріотичний дух…», – поділилась дівчина.

 

Військова розповідає, що під час служби у Національній гвардії зустріла свого коханого Максима. З ним познайомилася у автобусі, на якому їхали майбутні контрактники до Навчального центру НГУ, що у місті Золочеві. Так вийшло, що сиділи вони поруч, і хоча подорож тривала близько 10 годин, встигли лише трішки поспілкуватися та обмінятися номерами телефону. А менше ніж за місяць, після знайомства, закохані одружилися.

 

– Батько мого чоловіка, прикордонник. Він довгий час мріяв, щоб і Максим наслідував його. З дитинства прививав сину любов до служби, часто брав з собою на службу, давав приміряти фуражку, а бувало й форму, хоч та й була завелика на нього. Проте, під час призову на строкову службу Максим обрав Національну гвардію. Як виявилося, це був доленосний вибір, адже завдяки цьому ми познайомився. До речі, він зараз теж виконує завдання у районі проведення ООС на одному з опорних пунктів, – розповідає старший солдат Антипенко.

 

За браком часу закохані мало спілкуються, але вона відчуває, що разом вони зможуть подолати будь-які труднощі.

 

Прес-служба угруповання НГУ «Схід»