П'ятниця, 18 Вересня, 2020 - 16:25
08 Чер 2016

Медичний центр НГУ «Нові Санжари»: новітнє обладнання, широкий спектр медпослуг та пільги АТОшникам (Відео)

 

Прийшла літня пора, час, коли необхідно відпочити і оздоровитися. Як і де це зробити, із урахуванням сьогоднішніх реалій, вибрати досить важко. Один із хороших варіантів – путівка в санаторій в Нових Санжарах – медичний центр Національної гвардії України. В Інтернеті можна знайти багато відгуків про нього, і варто відмітити, що більшість із них позитивні.

 

Крім того, ціна путівки доволі невисока і прийнятна для більшості відпочивальників, а спектр медичних послуг доволі широкий, враховуючи харчування та проживання. До того ж, військовослужбовці та учасники АТО мають суттєві пільги на путівки для себе та для членів своїх сімей.

 

Відразу по приїзду поселення у номер. Кімната розрахована на трьох відпочиваючих. Які є зручності у номері? – Телевізор, холодильник, душ, рушники, санвузол.  Сам корпус спального приміщення в оточенні природи: навколо ліс, поруч річка Ворскла (декілька хвилин пішки від санаторію), дуже чисте повітря: коли приїжджаєш з великого міста, то ввечері здається, що «гуде голова», бо, як казав герой однієї жартівливої історії, розповідаючи про загазованість та смог у мегаполісі, «в місті я звик бачити, чим дихаю». А тут навпаки – чисте, свіже повітря. Звук автівок, що їздять десь в центрі Санжар, лише зрідка перебиває характерну тишу. Біля самої Ворскли є мангали, столики, лавки, урни для с сміття, та й самі пляжі чисті, можна прогулятися.

 

З дозвілля слід відмітити хорошу бібліотеку (книг дійсно багато, від класики до творів письменників сучасності, у тому числі і вітчизняних). Також Інтернет. Проводяться екскурсії та дискотеки.

 

Медичний центр Національної гвардії «Нові Санжари» називають перлиною Полтавщини. Місцевість, де він розташований, володіє унікальними природними ресурсами. Мінеральна вода «Новосанжарська» має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості (фахівці кажуть, що за своїми органічними властивостями та хімічним складом близька до «Єсентуки-17»). Тут же на території розташований питний бювет. 

 

За майже 70 років функціонування санаторію лікарями доведено, що при вживанні цієї води успішно лікуються хронічні хвороби органів травлення, зменшується вміст у крові холестерину та інших ліпідів, сечової кислоти, вода ефективна при цукровому діабеті, діє протиалергійно, покращує обмін речовин. Є тут і лікувальні грязі (торф’яно-мулові). Вони користуються популярністю серед пацієнтів із захворюваннями органів руху.

 

Медики санаторію відмічають, що гарні результати тут дає лікування:

• захворювань серцево-судинної системи;

• наслідків перенесеного гострого інфаркту міокарда;

• наслідків гострих цереброваскулярних порушень (захворювання, пов’язані з ураженням судин головного мозку, які викликають розлади його нормального функціонування, – від запаморочення чи безсоння до розвитку такої грізної недуги, як інсульт);

• захворювань органів травлення;

• захворювань нервової системи;

• захворювань органів опорно-рухової системи;

• хвороб сечостатевої системи, (чоловіків та жінок), нирок та урологічних захворювань;

• захворювань ендокринної системи та порушення обміну речовин.

 

Зрозуміло, що у сучасному житті якісне лікування можуть забезпечити і передові технології. Їх у центрі за останні два-три роки поповнилося в рази. Сьогодні у кабінетах відпочиваючі проходять процедури та діагностику на новітніх апаратах відомих виробників медичного обладнання з Німеччини, Голандії, Словенії, а також деяких вітчизняних фірм. Вживаючи мінімум медичної термінології, про це можна розказати приблизно так:

 

Рухливість та функціональність суглобів після операції та травм відновлюють на німецькому апараті Artromot K1. Він дає змогу проводити активну і пасивну розробку суглоба, відновлювати повний обсяг його рухів.

 

Апарат для пресотерапії Green Press 5 ( Словенія ) - застосовується для покращення лімфо- та кровообігу при варикозному розширенні вен, післятравматичному та післяопераційному набряку кінцівок, трофічних виразках кінцівок.

 

Ванна для гальванізації Trautwein (Німеччина) – гальванізація (застосування з лікувальною метою постійного електричного струму низької напруги) через воду тіла людини. В результаті чого значно посилюється кровообіг та лімфообіг, обмінні процеси. Вона має заспокійливий ефект. Показана при неврологічних, кардіологічних, опорно-рухових захворюваннях (після травм, поранень).

 

Апарат для комплексного горизонтального підводного витягування та гідромасажу хребта ORMED. За призначенням лікаря проводяться процедури від багатьох хвороб, травм, гриж та запалень.

 

Душ Vichy Trautwein (Німеччина) - надає тонізуючу і загальнозміцнюючу дію на організм , сприяє виведенню токсичних речовин, покращує кровообіг і кисневий обмін . Крім того , процедура чудово знімає напругу і втому, надає загальне седативну дію.

 

Ультразвукова система Philips ClearVue 650 - це сучасна високоточна діагностика захворювань в кардіології, скелетно-м'язовій системі, малих та поверхнево розташованих органів. Вона дає змогу проводити абдомінальні дослідження, а також дослідження по лінії акушерства та гінекології.

 

 

 

Руслан Музичук,

Прес-служба НГУ