П'ятниця, 27 Листопада, 2020 - 16:19
30 Жов 2020

Мати загиблого Героя України подякувала Нацгвардії у листі

«Хочу подякувати за увагу, яку ви приділяєте сім’ям загиблих. Відчутно, що вони знають, що таке війна, втрата побратимів. У всі пам’ятні дні проводите з нами зустрічі. Всі ми йдемо на зустріч і знаємо, що наші загиблі не забуті, як і їх рідні. Ваші воїни не лише на сході України. Але й на вулицях ризикують життям заради українців», – пише в листі Таїсія Тельнова.

 

Днями відповідний лист надійшов до Головного управління НГУ. Ці рядки мати загиблого Героя України Євгенія Тельнова Таїсія Іванівна адресувала командуванню місцевої частини 3011 Національній гвардії України, дякуючи за увагу, яку вони приділяють сім’ям загиблих захисників.

 

Тельнов Євгеній Львович

 

Тельнов Євгеній Львович (позивний «Вусач») вступив на службу у батальйон «Донбас» у свої 52 роки у перших рядах добровольців. Євгенію Тельнову довелося пройти Артемівськ, Попасну, Іловайськ.

 

Під час виходу українських військ з Іловайська, Євгеній Львович знищив 2 одиниці бойової бронетехніки ворога. Опинившись у ворожому оточенні, Євгеній із невеликою групою інших бійців «Донбасу» відмовився капітулювати та пішов на прорив і зумів дістатися до своїх. 15 лютого поблизу Широкиного в умовах поганої видимості підрозділ потрапив у засідку, де по ньому відкрився щільний вогонь. Солдат Тельнов під час відбиття атаки допоміг евакуювати інших бійців в укриття, встиг врятувати життя свого однополчанина і продовжував вести бій на дуже близькій відстані. Того дня під час бою він загинув смертю героя.

 

Згідно з Указом Президента України за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі удостоєний звання Герой України (посмертно).

 

Нагадаємо, що нещодавно в різних куточках України було відкрито 7 меморіалів загиблим військовослужбовцям Національної гвардії України.

 

Гвардійці завжди пам’ятають своїх побратимів, які віддали життя, виконуючи бойові завдання в районі проведення АТО/ООС та при виконанні інших службових завдань по всій території України.

 

Пресслужба НГУ