П'ятниця, 22 Січня, 2021 - 16:57
09 Жов 2020

Курсанти Київського факультету НА НГУ вперше пройшли польовий вишкіл

У Міжнародному центрі Нацгвардії, що на Київщині, на цьому тижні відбулись практичні заняття з курсантами другого року навчання Київського факультету Національної академії НГУ.

 

Майбутні юристи та фахівці з державної безпеки вперше опановували тактичну, вогневу та інженерну підготовку в польових умовах. На прохання викладачів гвардійського вишу до проведення занять долучились і інструктори Навчальних центрів підготовки підрозділів Міжнародного центру.

 

«За не великий проміжок часу, що відведений на проведення практичних польових занять курсанти освоїли ту програму, яку ми планували і навіть більше. Завдяки участі інструкторів Міжнародного центру майбутні офіцери отримали також знання з охорони громадського порядку та пройшли заняття з тимбілдингу на тренінговому містечку командного згуртування», – зазначив у підсумку занять начальник навчально-методичного відділення Київського факультету НА НГУ підполковник Євген Поворозник.

 

Особливо цікавими для курсантів були заняття з мінної безпеки та охорони громадського порядку, а також подолання єдиної смуги перешкод.

 

«На мій погляд практичні заняття у польових умовах необхідні кожному курсанту для підвищення бойових навичок та фізичного загартування.   Всі заняття пройшли на найвищому рівні. Для себе можу виділити заняття з «Бойового забезпечення», де ми займались підривною справою та вперше познайомились з роботою сапера. Хочу подякувати командуванню Міжнародного центру за створені сприятливі умови та надання можливості вдосконалити свої навички та теоретичні знання», – поділивсь враженнями курсант Богдан Пантьо.

 

Варто сказати, що вже на наступному тижні свій польовий вишкіл у Міжнародному центрі пройдуть курсанти третього, а після і четвертого року навчання.

 

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ