Субота, 19 Вересня, 2020 - 15:51
30 Травень 2015

Курсанти Академії привітали кадетів з нагоди випуску

 У Харкові пройшов випуск 67 юнаків, які закінчили навчання у Кадетському корпусі. Випускники отримали повню середню освіту з посиленою фізичною підготовкою. Це вже другий випуск з моменту створення цього навчального закладу.

 

Більшість випускників, за словами начальника Кадетського корпусу Олексія Середи, планують продовжити навчання у вищих військових навчальних закладах, зокрема і в Національній академії Національної гвардії України.

 

Від імені командування Академії поздоровив випускників заступник начальника Національної академії Національної гвардії України по роботі з особовим складом Микола Товма: «Ці юнаки з ранніх років обрали шлях військового. Сьогодні це одна найвідповідальніших професій, яка зробить з з них справжніх чоловіків, а Україна зараз потребує їх як ніколи».

 

Своїми композиціями привітали всіх присутніх військовослужбовці духового оркестру Академії. Показовий виступ з барабанами продемонстрували курсанти та студентки нашого навчального закладу.

 

Завершився випуск проходженням урочистим маршем у супроводженні духового оркестру.

 

Довідка. Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» - це перший подібний навчальний заклад в Україні. Заснований в 2013 році на базі Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Розташований на вул. Полтавський шлях, 192, в будівлі колишнього танкового училища. Кадети перебувають в установі цілодобово сім днів на тиждень. Їх утримання - харчування та проживання - повністю забезпечує держава. Організація навчання та умови проживання кадетів максимально наближені до умов військової частини. Випускники гімназії мають привілеї при вступі в усі військові або силові вищі навчальні заклади країни та йдуть за окремим конкурсом. У 2014/2015 навчальному році в кадетському корпусі навчалося 270 юнаків з 15 областей України.

 

Прес-служба НА НГУ