П'ятниця, 22 Січня, 2021 - 18:19
09 Жов 2020

Курсанти Академії Нацгвардії працюють над проєктом протидії російської агресії та дезінформації

Команда курсантів та офіцери від Національної академії Національної гвардії України створюють власний проєкт з протидії інформаційним загрозам, дезінформації і пропаганді Російської Федерації.

 

Реалізація проєкту проходить в рамках міжнародної Програми «Peer-to-Peer». Програму було розроблено фахівцями американської агенції EdVenture Partners. Її було реалізовано вже у 75 країнах світу із залученням більше 10 тисяч учасників. В Україні координацію здійснює Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України. Команда курсантів від Академії НГУ має створити прототип реального офісу з питань соціальних і цифрових медіа.

 

«Це унікальна можливість для майбутніх офіцерів. Ми дали курсантам карт-бланш у розробці проєкту і чекаємо від них креативного підходу. Наразі у нас є графік та розподілені обов’язки за напрямками. Команда проводить збори декілька разів на тиждень, де ми аналізуємо та плануємо свою роботу. На реалізацію проєкту курсанти матимуть бюджет у 1000 доларів США», – розповідає ментор команди майор Павло Пономарьов.

 

Програма буде проходити у декілька етапів. Координація з міжнародними партнерами відбувається в онлайн режимі через відео-конференції. Фіналісти програми, які отримають найвищу оцінку концепції та реалізації проєкту будуть презентувати їх перед членами журі у Києві.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ