Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:35
14 Чер 2019

Курсантка Академії виступила на Всеукраїнському освітньому форумі в якості спікера

Курсантка гуманітарного факультету сержант Христина Бойчук взяла участь у Всеукраїнському форумі «Кар’єра зі школи: вибір і планування». Захід відбувся в Ужгороді, за підтримки Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Міністерства молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. Учасники з усієї України поспілкувалися з експертами щодо стереотипів при виборі професії та обмінялися досвідом. Присутні вчилися знаходити спільну мову з батьками в питаннях планування кар’єри їхніх дітей, дізнавалися, як надихнути молодь ставати свідомими лідерами та розглядали питання ґендерно чутливих підходів при виборі професії.

 

Христина Бойчук провела майстер-клас «Школа і стале мислення: як надихнути підлітків ставати свідомими лідерами, що прагнуть змін». Тренінг був націлений на подолання нерівності у суспільстві, подолання ґендерних стереотипів та формування свідомого ставлення до оточуючого середовища. Важливим аспектом виступу було спілкування з педагогами щодо підготовки юніорської ліги амбасадорів «Цілей сталого розвитку: Україна» та формування лідерських команд, які у навчальних закладах зможуть впроваджувати ці цілі.

 

«Це однозначно великий крок вперед, коли педагоги і керівники на різних рівнях готові прислухатися до думки молоді та всяко сприяти у їм. Мені було відверто боязко виступати у якості спікера перед такою аудиторією, проте я була приємно здивована відкритістю та бажанням до діалогу. Після виступу декілька директорок та директорів, а також керівників громадських організацій підійшли до мене, щоб запросити до свого навчального закладу на зустріч. Це однозначно приємний і правильний зворотній зв’язок», - ділиться враженнями від форуму сержант Христина Бойчук.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ