Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:00
30 Жов 2020

Курс з планування та розробки навчань – крок до сумісності з НАТО

 

У Міжнародному центрі Нацгвардії, що на Київщині, триває практичний етап другого модулю курсу підготовки офіцерів з розробки навчальних програм (TDO).

 

Спільними зусиллями гвардійці та представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні мають на меті запровадити якісну, багаторівневу підготовку підрозділів НГУ.

 

«Головна ціль курсу – навчити гвардійців нових стратегій, котрі можна застосовувати у сучасних тренувальних моделях, допомогти вдосконалити поточну систему та ще більш наблизити до сумосністі з країнами-членами НАТО» - зазначив один із керівників курсу представник операції «ЮНІФАЄР» ЗС Канади лейтенант Кайл Найт.

 

Другий навчальний модуль курсу розрахований на двадцять п’ять навчальних днів. Під час нього гвардійці будуть вивчати визначення методів розробки, контент навчальних програм, контроль за якістю складеного матеріалу, предмет діяльності планування, аналіз, обовязки посадових осіб (планерів) та інше.

 

До складу навчальної групи ввійшли представники Головного управління, Національної академії, Навчального центру та Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ.

 

Варто сказати, що третій (фінальний) навчальний модуль планується до проведення на початок 2021 року, під час якого слухачі курсу будуть працювати над покращенням освітнього процесу в Національній гвардії України та його відповідності професійним вимогам, розробкою системи для впровадження вивченого матеріалу у підготовку підрозділів й покращенням оперативної сумісності з силами НАТО.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ