Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:25
28 Травень 2017

Концертний тур гвардійського ансамблю містами Донбасу

 

Від Маріуполя до Щастя – за два тижні проїхав Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України з концертною програмою «Ненько Україно! Ти у нас єдина».

 

Концерти з теплими, патріотичними й українськими піснями для мешканців Донеччини та Луганщини, військовослужбовців НГУ, прикордонників, співробітників поліції та членів їхніх сімей пройшли у містах: Маріуполь, Волноваха, Великоновосілка, Константинівка, Старобельськ, Гірське, Попасна, Авдіївка, Щастя та на блокпостах.

 

Особливими оплесками глядачі зустрічали виступи своїх земляків – солістів ансамблю Катерину Рисістих, вона з Луганщини, та Василя Євтєхова з Донеччини. До глядацької зали Будинку культури міста Великоновосілки приїхала уся рідня Василя – батьки, брати та ще майже 30 родичів, які проживають у зоні проведення АТО.

 

Фінальні овації концертного відрядження артисти отримали на блокпосту від гвардійців легендарного батальйону імені генерала Кульчицького.

 

Над Донеччиною лунали пісні «Гвардія з народом», «Україна», «Шинкарочка», «Журавлі», «Весна» у виконанні заслуженої артистки України Єлизавети Гаврилюк, Ігоря Кругляка та фольклорного гурту «Душа співає».

 

Феєричним хореографічним номером «Фієста» та сучасними танцювальними номерами порадував глядачів балет ансамблю.

 

«Буковинський жок» на скрипці у виконанні Сергія Борового «запалював» глядачів до танцю.

 

Під час пісенно-танцювального туру заслужені артисти України Любов та Юрій Іванови відзначили перлинне весілля – 30 років разом, а звукорежисер –аранжувальник Микола Дейнега та артистка балету Аліна Шевченко святкували дні народження.

 

У всіх концертних залах і на площах, де виступав Ансамбль Нацгвардії, відчувалася тепла енергетика вдячного глядача. Люди Донбасу скучили за українською піснею та зі сльозами на очах дякували артистам-гвардійцям, брали автографи та просили приїжджати частіше, не забувати про них.

 

Колектив Ансамблю висловлює вдячність командуванню Національної гвардії України за турботу й допомогу артистам у придбанні сучасної звукової установки, пошитті концертних костюмів та наданні комфортних автобусів, що пройшли майже 4,5 тисячі кілометрів нелегких доріг концертного туру.

 

Андрій Некрасов, головний художник Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ, заслужений художник України