П'ятниця, 18 Вересня, 2020 - 16:39
19 Чер 2015

Командиру частини Національної гвардії присвоєно звання "Почесний громадянин Харківської області"

За ініціативи голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна на позачерговій сесії обласної ради депутати присвоїли звання "Почесний громадянин Харківської області" командиру окремої Слобожанської бригади Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України полковнику Юрію Макарчуку.

 

Це високе звання присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн, які зробили вагомий внесок у розвиток Харківського регіону, піднесення його авторитету, як на державному так і на міжнародному рівні та в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності.

 

Командир Слобожанського з’єднання понад 24 роки віддав служінню Батьківщині. Уродженець селища Богданівка – невеличкого селища на Сумщині, Юрій Анатолійович пройшов шлях від командира взводу до командира бригади.

 

Протягом 5 років під командуванням полковника  Юрія Макарчука військова частина успішно виконувала завдання з охорони громадського порядку в Харківській області та за її межами, задачі з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних, охорони іноземних консульств в місті Харкові.

 

З травня 2014 року військова частина 3005 одна з перших приймала участь  у виконанні бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

 

Від командування Національної гвардії України щиро вітаємо Юрія Анатолійовича з присвоєнням цього високого звання "Почесного громадянина Харківської області" та бажаємо йому подальших успіхів на славу Слобожанщини та Неньки України.

 

Група ЗГ та ЗМІ Східного ОТО

фото http://kharkivoda.gov.ua/