П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 15:20
10 Чер 2017

Командувач НГУ розповів про можливість створення підрозділу Нацгвардії в Ізмаїлі

Триває робоча поїздка керівництва МВС та командувача НГУ до Одещини. Генерал-лейтенант Юрій Аллеров під час свого перебування в Ізмаїлі наголосив, що загрози, які існують ззовні і всередині країни змушують вживати рішучих дій, щоб зберегти стабільність та спокій на території України.

 

- Події та загрози, що мають місце останнім часом, показують, що ми можемо бути тільки сильними, тоді нас будуть поважати. Ми не можемо дозволити втратити південний регіон. Усі силові структури країни працюють щоб цього не допустити, - наголосив він.

 

Командувач також відмітив, що враховуючи ситуацію у Бессарабії, потрібно, щоб на місці діяла силова структура, яка здатна ефективно реагувати на загрози сьогодення.

 

- Ми повинні мати тут силову структуру, яка може забезпечити порядок. Національна гвардія – це народне формування, яке сформувалося у 2014 році зі справжніх патріотів, які отримали і значний бойовий досвід. Ми хочемо, щоб ви спокійно працювали, відпочивали і раділи життю. Керівництвом держави, міністерством внутрішніх справ України і за сприяння місцевої влади буде прийнято рішення щодо створення підрозділу Національної гвардії на цій землі, - розповів командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров під час спілкування з представниками громади та засобами масової інформації.

 

Прес-служба НГУ