П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:13
04 Гру 2017

Канадський фінансовий фонд «Refraction Asset Management Ltd.» зацікавлений у розбудові Міжнародного центру Нацгвардії

 

Це питання було обговорено під час робочої зустрічі між президентом Фонду Майклом Юрковічем та офіцерами Національної гвардії України.

 

У ході діалогу, що проходив у Головному управлінні Нацгвардії, закордонні партнери мали змогу ознайомитись із особливостями службово-бойової діяльності НГУ. Головними темами обговорення стали питання підготовки військовослужбовців Нацгвардії до участі в міжнародних операціях з підтримки миру та розбудови інфраструктури Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, що дислокується у селищі Старому Київської області.

 

«Даний Центр в Нацгвардії функціонує уже більше року. За цей час був виконаний чималий об’єм робіт щодо його вдосконалення. Наразі триває процес розбудови секції підготовки підрозділів до участі у миротворчих місій з підтримки миру та безпеки. Тож більшість фінансових та матеріально-технічних ресурсів наразі направлено для будівництва інфраструктури саме цього підрозділу», – зазначив начальник управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління НГУ генерал-майор Олег Гарчу.

 

У свою чергу Майкл Юрковіч підкреслив, що підготовка професійного миротворчого контингенту сьогодні важлива не тільки для України, а й для усього світу. На завершення зустрічі директор Фонду запевнив гвардійських офіцерів, що вже найближчим часом на відповідний запит для потреб Нацгвардії в Україну надійде визначений об’єм фінансової допомоги, який дозволить створити якісну інфраструктуру Міжнародного центру.

 

Зазначимо, що приїзд закордонних гостей відбувся в рамках співпраці канадської організації "Capital Hill Group" та командування Нацгвардії України.

 

Прес-служба НГУ

Фото Олексія Павлюка