Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:54
10 Вер 2020

Канадські інструктори розпочали тренування курсантів Академії Нацгвардії

Інструктори операції UNIFIER Збройних сил Канади в Україні проводять спільні заняття з викладачами Академії для курсантів, які проходять первинну військово-професійну підготовку. Перші такі заняття відбулись з вогневої підготовки на стрільбищі навчального центру. Викладачі кафедри вогневої підготовки разом з іноземним інструктором провели заняття на 6 навчальних місцях.

 

Курсанти тренувались разом з іноземними інструкторами готуватися до стрільби з різних положень, практикували одноманітності прицілювання на скороченій відстані та визначали дальність до цілі. Після чого виконали вправи початкових стрільб.

 

«Наша співпраця є двосторонньою. Можна сказати, що чомусь українських військовослужбовців вчимо ми, чомусь вчимося у них. Хочу зазначити, що у вогневій підготовці у нас багато спільного, тож і навчити профільним навичкам молоде поповнення значно легше», - розповідає інструктор операції UNIFIER.

 

Керівник стрільби підполковник Олександр Марков зазначив, що такі заняття важливі для молодого поповнення Академії Нацгвардії: «Тренування з іноземними фахівцями дають змогу підвищувати рівень навченості за стандартами НАТО. Загалом результатами першої стрільби курсантів я задоволений. Юнаки та дівчата доволі вправно виконували всі нормативи, за що отримували схвальні оклики й від іноземного інструктора також», – говорить підполковник Олександр Марков.

 

Крім того, заняття проводились і з тактичної медицини. Викладач Академії та іноземний інструктор навчали новоспечених курсантів надавати першу медичну допомогу. Попереду у хлопців та дівчат ще майже два тижні навчань у польових умовах разом з іноземними інструкторами та польовий вихід, на якому будуть обов’язково присутні представники операції UNIFIER.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ