П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:27
06 Вер 2019

Гвардійські виграші на чемпіонаті в Болгарії з легкої атлетики

Гвардійці у складі збірної команди України з легкої атлетики показали переможні виступи на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF).

2-3 вересня болгарське містечко Правець приймав чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF). Українські легкоатлети виграли 18 нагород, дев’ять з яких золоті, чотири срібні і п’ять бронзові, і з цим показником стали першими в медальній таблиці.

У склад збірної команди України увійшли військовослужбовці та службовці спортивного клубу Національної гвардії України.

Спортсмен-інструктор спортивного клубу сержант Аліна Шух виграла змагання з семиборства, набравши 6042 очка.

Першим фінішував спортсмен-стажер спортивного клубу солдат Олег Миронець з бігу на 800 метрів (1.50,13 хв).

Фахівець спортивного клубу Сергій Смелик з рекордом чемпіонату (20,50 с) виграв змагання з бігу на 200 метрів. Також Сергій зайняв перше місце у складі чоловічої команди в естафеті 4х100 метрів, разом з Еріком Костриці, Станіславом Коваленко, Ігорем Бодровим показавши результат –  40,40 с.