Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 07:19
08 Вер 2019

Гвардійські музиканти взяли участь у «битві» духових оркестрів (ВІДЕО)

Оркестр військової частини 3057 Національної гвардії України долучився до святкування Дня визволення Маріуполя від нацистської окупації. 8 вересня, у Театральному сквері, музиканти зіграли маріупольцям у рамках розважальної програми.

 

На площі біля центрального фонтану одночасно зійшлись чотири оркестри. Крім нацгвардійців зі своїми музичними програмами також виступили: духовий оркестр Головного управління Національної поліції в Донецькій області, оркестр естрадно-духової музики Маріупольської камерної філармонії та оркестр Головного управління ДСНС України в Донецькій області «Фенікс».

 

Відкрили розважальний захід музиканти Маріупольського полку Національної гвардії України композицією «Сам собі країна». На початку виступу, людей було небагато, але вже після другої композиції шанувальники музики підійшли до сцени аби послухати, поспівати та потанцювати. Кожен з музичних колективів намагався виступити краще за попередників та вразити мешканців та гостей столиці українського Приазов’я.

 

«Для нас це перший досвід участі у такому заході. Для виступу ми підготували не тільки марші, а й декілька римейків та відомі ліричні композиції. Найголовніше для артистів – бути почутими», – зазначив диригент оркестру нацгвардійців старший лейтенант Іван Лужний.

 

Музикантам вдалося створити святкову атмосферу. Охочих послухати композиції чи сфотографуватися разом із артистами виявилось чимало.

 

Вадим Вигінний