Неділя, 6 Грудня, 2020 - 02:39
10 Жов 2020

Гвардійські екіпажі БТР пройшли спеціальну підготовку під Харковом

Спеціальні збори екіпажів бронетранспортерів пройшли в Східному оперативно-територіальному об’єднані. Гвардійці вивчали, як правильно застосовувати БТР у спеціальних операціях, командири отримали практику в управлінні екіпажами при виконанні бойових завдань.

 

З чотирьох областей на збори прибули 14 екіпажів зі своєю штатною технікою БТР 70, 80 і БТР 4-Є. Протягом 10 днів нацгвардійці  вдосконалювали теоретичні знання і практичні навички, долали водні перешкоди, виконували вправи навчальних стрільб з озброєння БТР.

 

«Такі збори ми проводимо вже не вперше. З кожним роком намагаємось вдосконалювати програму. Цього року було організовано подолання водної перешкоди у складу двох БТРів. Також  відпрацювали дії екіпажів під час руху в колонах, руху на тактичному полі під час виконання виникаючих бойових завдань», - зазначив начальник бронетанкової служби підполковник Сергій Суслов.

 

В проведенні занять також взяли участь представники Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О. Морозова.

 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ