Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 07:58
12 Вер 2019

Гвардієць з Луцька переміг на «Лучеськ півмарафон»

Нещодавно у Луцьку відбувся «Лучеськ півмарафон». Його учасниками стали понад тисяча спортсменів з усієї України. Забіги відбувалися на трьох дистанціях – 6, 9 та 21 кілометр. Серед тих, хто зголосився долати найдовшу дистанцію – військовослужбовець військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання  Національної гвардії України солдат Олександр Андрусик. Гвардієць переміг, посівши друге місце у своїй віковій категорії. Марафон в 21 кілометр він пробіг за 1 годину 19 хвилин.

 

У розмові хлопець зізнався, що спортом професійно почав займатися пізно – з 15 років, але вже за короткий час зумів досягти певних результатів.

 

«У такому віці ті, хто мріє пов’язати своє майбутнє зі спортом, уже досягають високих результатів, стають кандидатами і майстрами спорту. А я у 15 лише почав долати свої перші дистанції. Особливих задатків спортсмена у мене немає, я вважаю себе середньостатистичним українцем. Але можу з упевненістю сказати єдине - наполегливість і постійна праця над собою дали результат. Я вже маю звання кандидата в майстри спорту і на досягнутому зупинятися не бажаю», - розповів гвардієць.

 

23-річний Олександр Андрусик у Нацгвардії служить усього три місяці. Він переконаний, що справжній чоловік повинен уміло володіти зброєю і бути готовим у будь-який момент стати на захист рідної Батьківщини та своїх домівок. Окрім того, тут кожен не лише може здобути нові знання й навички, але й удосконалити власну майстерність.

 

«Професійний спорт – це колосальна робота, яка фактично не лишає вільного часу. Потрібно постійно дотримуватися режиму харчування, здорового способу життя, регулярно тренуватись, стежити за режимом сну і відпочинку. Але водночас ця робота приносить задоволення і упевненість у собі, своїх силах».

 

Тим, хто прагне пов’язати своє життя зі спортом і стати марафонцем, Сашко радить: головне – серйозно віднестися до цього і впевнено, поступово йти до омріяної мети.

 

Юлія Ковпак