Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:05
18 Лип 2019

Гвардійці взяли участь в обговорені питань щодо укріплення сімейних цінностей

Офіцери Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України, які відповідають за напрямок цивільно-військового співробітництва взяли участь у круглому столі «Сімейна політика України в контексті Цілей сталого розвитку», який відбувся у Київській міській Державній адміністрації.

 

Головною метою заходу було створення програми задля визначення проблем та формування шляхів розвитку інфраструктури підтримки сімей в Україні в контексті їх вільного та щасливого існування, а також для досягнення Цілей сталого розвитку, якими опікується ООН.

 

Організаторами круглого столу виступили: Національна Рада жінок України, Міністерство соціальної політики, Київська міська державна адміністрація.

 

Під час круглого столу делегати обговорили проблемні питання, які потребують вирішення та шляхи їх розв’язання. Визначили пріоритети у діяльності центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування із формування та реалізації державної сімейної політики та виробили практичні кроки для подолання проблемних питань, що стоять на шляху побудови щасливої родини.

 

«Для кожної людини родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надії, це твоя віра й прагнення, це твоя фортеця. Для військової людини родина має дуже велике значення, адже вона дає впевненість у майбутньому, вона дає усвідомлення твого призначення, як захисника своєї Батьківщини», - зазначив офіцер групи цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ, майор Руслан Дорохов.

 

 

Відділ інформаційної підтримки ІВЦ НГУ