Вівторок, 29 Вересня, 2020 - 13:53
01 Чер 2020

Гвардійці вилучили вогнепальну зброю та затримали грабіжника у Кіровоградській області

30 травня під час несення служби з охорони громадського порядку у місті Олександрія військовослужбовці стрілецького батальйону військової частини 3011 помітили громадянина, який при появі правоохоронців спробував втекти.

 

Під час проведення поверхневого огляду у затриманого був вилучений пістолет Макарова та 8 набоїв до нього. Для проведення слідчих дій на місце було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції України.

 

Також 31 травня близько 21.20 по лінії 102 було отримано інформацію про те, що двоє невідомих відкрито заволоділи гаманцем з грошовими коштами громадянина. По прибуттю на місце події особовий склад автопатруля відпрацював прилеглу територію.

 

За прикметами було затримано 2 осіб, у яких потерпілий впізнав кривдників. Під час поверхневого огляду речей у них був вилучений гаманець потерпілого. Зловмисників було передано працівникам Національної поліції України.

 

 

За минулий тиждень військовими нарядами Центрального ОТО Національної гвардії України затримано 16 осіб за підозру у скоєнні кримінальних правопорушень та 134 особи за адміністративні правопорушення.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ