Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 06:24
20 Вер 2019

Гвардійці відточують навички протиповітряної оборони

З 2 вересня 2019 року підрозділами протиповітряної оборони військових частин 3029 та 3058 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України проводиться польовий вихід на базі 239-го загальновійськового полігону Збройних Сил України.

 

19 вересня під час польового виходу підрозділів протиповітряної оборони військових частин 3011, 3017, 3029 та 3036 Національної гвардії України були проведені залікові навчальні стрільби із залученням авіації та безпілотних летальних апаратів.

 

В ході проведення занять розрахунками ЗУ-23 та стрільцями ПЗРК «Ігла» були відпрацьовані питання практичних дій щодо ідентифікації, супроводження та умовного знищення цілей. Для імітації реальної обстановки на полі бою в якості рухомих цілей використовувались гелікоптер МІ -2 (МІ-8) та БПЛА «МАРА».

Особовий склад показав високий рівень підготовки та навичок практичних дій військовослужбовців, які вони отримали під час тренувань. Всі цілі, ідентифіковані як умовний супротивник, було умовно обстріляно (знищено), а команди керівників навчальних стрільб виконувались точно та якісно.

 

По закінченню практичних занять особовий склад убув до базового табору для підготовки до виконання бойових стрільб, які вже незабаром чекають на них.

 

 

За матеріалами з військових частин