П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 15:10
04 Лют 2020

Гвардійці, поліцейські та представники Служби судової охорони вчилися спільному конвоюванню

 

У Апеляційному суді Львівської області та Міськрайонному суді Тернополя гвардійці 2 Галицької бригади, співробітники батальйону конвойної служби Головного управління Національної поліції та Служби судової охорони провели спільні практичні заняття у Львові, Тернополі та Луцьку.

 

Силовики відпрацьовували дії конвойних здійснення конвоювання затриманих та взятих під варту осіб та конвоювання у спеціальних автомобілях.

 

«Цього року такі заняття проводяться вперше, - розповідає начальник служби з організації конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних підполковник Валерій Демчук, -  за рік ми проводимо кілька таких тренувань. Мета, якої ми хочемо досягти - це спільні та узгоджені дій між силовими структурами уразі виникнення надзвичайних обставин під час виконання службово-бойових завдань».

 

Натомість, представники керівного складу силових структур обговорили порядок взаємодії у разі ускладнення обстановки під час несення служби, порушень громадського порядку та нападу на особовий склад варти.

 

 «У зв’язку з великою кількістю розгляду резонансних справ у судах, ми повинні бути пильними та діяти злагоджено. Під час таких навчань маємо змогу обмінятися досвідом, відпрацювати алгоритм спільних дій. Злагоджена оперативна робота усіх підрозділів – це запорука успішного виконання службово-бойових завдань», – каже перший заступник командира військової частини1141 – начальник штабу майор Андрій Хомяк.

 

 

За матеріалами з військових частин