П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 04:26
17 Жов 2015

Гвардійці отримали заохочення від очільника Донецької області

 

З нагоди Дня захисника України військовослужбовці Національної гвардії були запрошені до святкових заходів в місті Артемівськ. у центрі культури та дозвілля ім. Є. Мартинова відбувся урочистий захід.

 

На початку свята військовослужбовці пройшли урочистим маршем вздовж площі Свободи під акомпанемент військового оркестру, що відразу створило гарний настрій як винуватцям урочистостей, так і присутнім глядачам.

 

До громади, присутніх військових та гостей міста з привітанням звернулися міський голова Олексій Рева та голова  Донецької обласної адміністрації, керівник обласної  військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

 

«Я від чистого серця бажаю Вам богатирського здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу та нескінченного запасу енергії, яку б Ви спрямували на захист нашої Батьківщини від зовнішніх та внутрішніх ворогів», - звертаючись до воїнів, побажав Павло Жебрівський.

 

Очільники області та міста  вручили відзнаки Донецької обласної  державної адміністрації та пам’ятні подарунки військовим, серед яких були і четверо гвардійців.

 

Завершилася програма блискучим концертом.

 

Група ЗГ та ЗМІ Східного ОТО