Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:39
02 Лип 2019

Гвардійці готували юнаків до всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Першого липня на базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України, пройшло тренування команди столичної спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №307 – «Патріоти».

 

Команда юнаків стала переможцем І (районного) та ІІ (міського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тож до фінального тренування учнів перед ІІІ етапом долучились інструктори бригади, які з професійної точки зору відпрацювали основні етапи змагань, а саме: підготовку до стрільби з АК-74, надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого, виконання вправ з метання ручних гранат, проходження військової смуги перешкод, саперна підготовка, орієнтування на місцевості тощо.

 

«Я був вражений почуттям відповідальності кожного учня, – коментує офіцер цивільно-військового співробітництва майор Олексій Мороз, –Усі, як один, намагалися показати кращу роботу у володінні зі зброєю, першим пройти смугу перешкод тощо. Ми пишаємось нашим підростаючим поколінням за стійкість, впевненість і жагу до перемоги».

 

Найближчим часом команда-переможець «Патріот» міста Київ зустрінеться з іншими переможцями і буде змагатись за абсолютне чемпіонство.

 

Довідково:

«Сокіл» («Джура») – Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри.

 

 

Група цивільно-військового співробітництва