П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 15:15
03 Січ 2020

Готуємось до Різдва: поради від військового священника Артемія

Різдво Христове – це християнське свято, що асоціюється у нас з певними традиціями. Для когось сімейними - на кшталт вечері з похресними батьками, подарунками та солодкою кутею. Для інших – це довготривалий піст, молитва, таїнства Сповіді і Причастя.

 

Що робити військовим, які не мають змоги триматися посту? Що готувати на Святвечір? Коли йти до церкви?

Напередодні Святвечора та Різдва Христового поговорили з військовим капеланом 5 Слобожанської бригади, настоятелем Храму Андрія Первозданного, отцем Артемієм аби розібратися у особливостях цього християнського свята та підготовку до нього.

 

Піст – це особливий спосіб життя і раціону

В православ’ї, як і в католицизмі, святу Різдва Христового передує особливий піст.

Отець Артемій: «Піст це не лише особливий раціон, але й особливий спосіб життя. Обмеження в їжі без молитви, справ милосердя, відвідування богослужінь, читання Євангелія та духовної літератури, добрих справ, перетворює піст на звичайну дієту».

 

Перш за все, потрібно уникати в піст - 

  • гріховних звичаїв;
  • зла, пустослів’я;
  • гніву;
  • розваг.

Церква благословляє послаблення посту військовим, вагітним, дітям, хворим, хто важко фізично працює.

 

«Прикрашаємо» себе внутрішньо

Ми добре знаємо народні традиції. Що можна їсти в те, чи інше свято. Намагаючись слідувати традиціям, часто втрачаємо головне, втрачаємо суть свята.

Чекаючи Різдва Христового, ми не лише ззовні прикрашаємо свої оселі, приносимо до дому ялинку, але й готуємо себе внутрішньо, готуємо свою душу і  серце до зустрічі з Новонародженим Спасителем. Наше завдання до свят - покращити свої стосунки з Богом через молитву, піст та милостиню.

 

Різдвяний стіл

Раніше їжа була тісно пов'язана з духовним життям людей. Практично кожному святу відповідав свій набір страв. Склався звичай, що на різдвяному столі мають бути дванадцять пісних страв. Чому саме 12?

Отець Артемій: «Є різні версії. Можливо дванадцять страв символізують 12 апостолів (але апостолів в той час ще не було), або 12 місяців року. Точної інформації не має»

Проте одна  з головних та обов’язкових страв – це кутя або сочиво.

Отець Артемій: «Пшениця, рис та плоди в куті символізують вічне життя, перехід від смерті до життя, подібно як зітліле в землі насіння потім приносить плоди, а мед знаменує солодкість вічних благ Небесного Царства».

 

Чи можна працювати у святкові дні?

Найбільших релігійних свят у календарі є дванадцять і до їхнього відзначення треба готуватися заздалегідь. Також варто нагадати, що свято триває не один день, а «заходить» напередодні приблизно з 17 години. Тому ввечері напередодні свята працювати вже не можна. Всі приготування треба встигнути зробити до цього часу.

Отець Артемій: «Свято – святий день. У свята можна робити тільки Божі діла, тобто добрі. У такі дні обов’язково треба піти до храму на Богослужіння, творити діла духовні, можна подати милостиню. Можна робити лише невідкладні справи»

 

Як відзначатиме Різдво військовий капелан?

Отець Артемій: «Після Різдвяної Літургії у військовій частині разом з родиною їдемо до батьків. Там збираються родичі, бо для нас це сімейна традиція і сімейне свято Христос народився! Славімо Його!».

 

Розмову вела Діана Краснікова