П'ятниця, 27 Листопада, 2020 - 15:53
02 Жов 2019

Генерал-лейтенант Микола Балан представив нового очільника Центрального територіального управління Нацгвардії

 

У Дніпрі командувач Національної гвардії України представив начальника  Центрального територіального управління. Відтепер Центральне територіальне управління очолить генерал-лейтенант Володимир Гордійчук, який раніше керував Західним територіальним управлінням Національної гвардії України.

 

Церемонія представлення нового очільника управління відбулась за участі командирів військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, керівництва органів державної влади та представників взаємодіючих правоохоронних органів регіону.

 

«Генерал-лейтенант Володимир Гордійчук, тоді ще полковник Гордійчук, в 2014 році проходив службу в Центральному територіальному об’єднанні, коли була пряма загроза і невідомість, - зазначив Микола Балан.Завдяки вмілому керівництву місцевої влади, державної адміністрації, Обласної ради, активістів, волонтерів, Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції ми вистояли, втримали безпеку і порядок. В той, нелегкий час, собовий склад під керівництвом полковника Гордійчука зумів виконати всі поставленні завдання як тут, так і на Сході України».

 

Володимир Гордійчук пройшов всі основні командирські посади від командира взводу до командира полку, першого заступника начальника територіального управління Національної гвардії України – начальника штабу, начальника Західного територіального управління. Виконував конституційний обов’язок в зоні проведення АТО, разом з підпорядкованим особовим складом військової частини 3036 брав участь у зачистці міст Луганської області від незаконних збройних формувань, зокрема міста Лисичанськ. За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступіня.

 

По закінченню урочистих заходів генерал-лейтенант Микола Балан проінформував військовослужбовців про стан службово-бойової діяльності, комплектування та забезпечення військ, а також визначив завдання частинам управління.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ

фото Олексія Павлюка