Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 07:58
21 Травень 2020

Генерал-лейтенант Микола Балан перевірив, як Нацгвардія протидіє поширенню COVID-19 у Чернівецькій області

 

Сьогодні, 21 травня, командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан із робочою поїздкою відвідав Чернівецьку область. Основною метою візиту стала перевірка несення службу гвардійцями з протидії поширенню коронавірусу в регіоні, де рівень захворюваності найвищий у державі.

 

За словами генерал-лейтенанта Балана, наразі особовий склад Нацгвардії залучений до цілодобового чергування на п’яти карантинних постах в області. Правоохоронці здійснюють температурний скринінг, а також контролюють дотримання обмежень пасажироперевезення на час карантину. Гвардійці несуть службу несуть спільно з працівниками Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 

«Гвардійці постійно знаходять у контакті з громадянами. Утім, завдяки системному виконанню протиепідеміологічних заходів серед особового складу Нацгвардії хворих на COVID-19 немає», – також зазначив командувач НГУ.

 

У зв’язку зі складною епідемологічною ситуацією, яка склалась в області, у Чернівці разом із командувачем НГУ прибули й міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов та міністр кабінету міністрів Олег Немчінов.

 

У ході поїздки генерал-лейтенант Микола Балан також відвідав місцевий підрозділ, який входить до складу дислокованої в Івано-Франківську військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ. Командувач особисто поспілкувався із бійцями, перевірив стан службово-бойової діяльності та соціально-побутові умови військовослужбовців.

 

Нагадаємо, що станом на 21 травня з 19706 виявлених хворих на коронавірус в Україні – 2842 зафіксовано в Чернівецькій області. Це близько 14% від загальної цифри по країні.

 

Прес-служба НГУ