П'ятниця, 18 Вересня, 2020 - 16:32
08 Лип 2020

Фотопроєкт нацгвардійців до Дня родини

На святкуваннях, під час прийняття присяг та освідчень, після повернення із довгих ротацій та навчань, при отриманні військових звань чи випуску з навчальних закладів — найчастіше саме рідня супроводжує наші доленості події. Саме завдяки підтримці та повазі родини люди здатні на подвиги, відчувають сміливість та впевненість у виборі. 

 

Сьогодні до Дня родини, який щороку святкується в Україні 8 липня починаючи з 2012 року, ми підготували фотопроєкт миттєвостей військовослужбовців разом зі своїми рідними.

 

 

(Солдата Тетяну Римареву вітають її батьки після прийняття військової присяги. Плац 5 Слобожанської бригади.)

 

 

(Солдат Олександр Брика після прийняття присяги в Харкові з батьками та сестрою. Рідні не бачилися понад місяць. Попереду батьків Сашка чекає півторарічне чекання сина додому.)

 

 

(Родина Войтенків вітає В'ячеслава зі складанням Військової присяги на вірність українському народові).

 

 

(Мама та сестра вітає Карину П’ятуху, курсантку командно-штабного факультету Академії, зі складанням військової присяги.Тепер дівчина навчатиметься 5 років у НА НГУ та бачитиметься з рідними декілька разів на рік.)

 

 

(Лейтенант Сергій Харченко на вечірній прогулянці з донькою Олександрою поблизу гуртожитку, у якому мешкає родина на території МНЦ Нацгвардії.)

 

 

(Родина Башкатових. Донька - курсантка гуманітарного факультету Владислава Башкатова. Батько - полковник Євгеній Башкатов.)

 

 

(Мати новобранця Артема Шалімова пані Марія зустрічає сина після курсу молодого бійця. Хлопець планує стати військовим, щоб стати опорою не лише батькам, а й країні.)

 

 

(Стрілець НГУ Олена Голик з жіноцтвом родини під час присягання на вірність народові у Слов'янську в 2019 році.)

 

 

(Після урочистих промов та складання військової присяги новобранець 3 бригади оперативного призначення Іван Рябець запросив на плац свою дівчину Валерію та освідчився їй у коханні.)

 

 

(Старший солдат Аліна Руденко під час присяги зі своєї рідною сестрою Яною та найкращим другом на плацу військової частини 3017. Дівчина підписала контракт на три роки і стала першою військовою в родині.)