Субота, 19 Вересня, 2020 - 15:46
31 Травень 2015

До виконання завдань за призначенням готові!

В Північному оперативно-територіальному об'єднанні проведено контрольну перевірку за перше півріччя 2015 року.

 

Визначення рівня підготовності частин і підрозділів проводилось за основними предметами навчання — тактичною, фізичною і вогневою підготовкою, та було розділене на два етапи. Прийому заліків передував стройовий огляд, де крім перевірки зовнішнього вигляду вiйськовослужбовцiв, наявності i стану їх спорядження та озброєння було проведено опитування на наявність скарг або заяв.

 

Гарні результати показали військовослужбовці під час виконання нормативів з вогневої та фізичної підготовки.

 

Начальник фізичної підготовки і спорту Північного територіального управління підполковник Володимир Горнік за результатами бігу на короткі і середні дистанції та підтягування на турніку відзначив суттєве покращення загального фізичного стану особового складу об'єднання.  - особисто мене це не дивує, від фізичної підготовленості бійця в бою залежить його життя. Це розуміють усі військовослужбовці, тому тренуються.

 

Не відстають від чоловіків жінки військовослужбовці. А конкуруючи з ними у стрільбі і фізичній підготовці вони додатково стимулюють мужчин до  покращення результів.

 

За підсумками контрольної перевірки загальна оцінка Північного оперативно-територіального об'єднання - “Добре”, а це означає, що частини та підрозділи готові до виконання завдань за призначенням.

 

 

підполковник Євген Роженюк

фото з військових частин