Вівторок, 29 Вересня, 2020 - 12:54
26 Кві 2019

Діти українських громад зі всього світу підготували великодні подарунки воїнам ООС

Діти українських громад з 21 країни світу підготували великодні подарунки для воїнів операції Об’єднаних сил у межах Всесвітньої акції «Миротворча писанка», яка приурочена до свята Світлого Воскресіння.

 

Усі писанки розписані дітьми освятив Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції, і передав їх через представників Нацгвардії для українських воїнів.

 

«Діти, які розписали ці пасхальні писанки для наших воїнів, зробили добру справу, бо вони уподібнилися Марії Магдалині, яка проповідувала Воскресіння Христове. Хочу зазначити, що ці писанки призначені для наших бійців, які захищають нашу Україну від російського агресора. Отримання ними такого подарунку буде великим натхненням, адже це свідчення, що діти люблять і допомагають своїм захисникам. Саме цим діти надихають на подвиг захисту Батьківщини, щоб ми були свобідними та мали свою державу», - сказав Патріарх Філарет.

 

Святійший Патріарх Філарет привітав усіх з наступаючим Воскресінням Господнім і побажав українцям, щоб Господь давав усім радість. Крім цього він звернувся з проханням, щоб і надалі українці ділом, словом і молитвою підтримували захисників України та їхні сім’ї.

 

Під час церемонії посвячення подарунків для українських воїнів були присутні учні 51-го ліцею міжнародних відносин Печерського району міста Києва, які також долучилися до Всесвітньої акції «Миротворча писанка».

 

Організатором цієї акції  виступила Всеукраїнська Ліга Українських Жінок на чолі з Марією Петрова-Мацюк.  Співорганізаторами є Національна Рада жінок України, Світова Федерація Українських Жіночих Організацій та Національна гвардія України.

 

Заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Ярослав Сподар подякував дітям, які своїми руками зробили великодні сувеніри для захисників України.

 

«Воїнам на передовій дуже необхідна увага суспільства і громадських організацій. І кожен подарунок, який зробили діти зі всього світу для захисників України як з Національної гвардії, так і Збройних сил та Державної прикордонної служби, – це свого роду оберіг від негараздів, що підсилює віру українських воїнів у ту справу, якою вони займаються», - сказав він.

 

За словами першого заступника голови Національної ради жінок України і голова Всеукраїнської ліги українських жінок Марія Петрова акція «Миротворча писанка» покликана підняти дух українських захисників, які боронять Україну від російської агресії на Донбасі.

 

«Ми організували Всесвітню акцію «Миротворча писанка», яка передбачає діалог українських діток, які є в Україні і українських діток, які є в діаспорі. Тому сьогодні ми маємо представлені різні великодні сувеніри: писанки, листи, мотанки з різних країн світу. Ми щасливі, що об’єднали дітей і українців світу задля підтримки наших українських захисників. І ми щасливі, що Національна гвардія України погодилась, як завжди, передати це безпосередньо нашим захисникам», - наголосила вона.

 

Вже найближчими днями нацгвардійці доставлять ці дитячі великодні сувеніри воїнам, які боронять Україну від російської агресії на Донбасі.

 

Прес-служба НГУ