П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 16:03
18 Жов 2015

День відкритих дверей у Калинівському полку оперативного призначення

 

У Калинівці Вінницької області на території військової частини 3028 відбувся захід «День відкритих дверей» для студентів Калинівського технологічного технікуму та школярів Писарівської школи Калинівського району, де бійці Національної гвардії України демонстрували озброєння та військову техніку, знайомили із своїм побутом.

 

Зустріч розпочали із демонстрації казарм та навчальних класів. У клубі частини представили відеоролик про історію становлення та розвитку Національної гвардії України, до складу якої входить полк оперативного призначення, розповідь про історичний шлях полку.

 

Оглядали військову техніку, що використовується як під час повсякденної роботи, так і на тренуваннях, навчані та безпосередньо застосовувалась з зоні АТО на сході держави, продовжили екскурс по військовому містечку. Безсумнівно, найбільш екзотичним, як що можна так сказати, для багатьох студентів виглядав бронетранспортер 4Е. Тож ніхто із присутніх не пропустив нагоду особисто забратись до середини бойової машини та сфотографуватись ззовні на її броні.

 

Втім не менше зацікавлення викликали і наступні експонати спеціалізованої виставки – екіпірування та зброя військових. Охочі приміряли каски та важкі бронежилети, розглядали пістолети, автомати, снайперські гвинтівки і навіть одержали дозвіл потримати їх в руках, звичайно, без боєприпасів.

 

Усім присутнім дуже сподобалася екскурсія у військовій частині 3028, більшість із задоволенням завітали ще хоча б раз у гості, а деякі виявили бажання по закінченню навчального закладу проходити військову службу за контрактом.

 

 

Автор: капітан Цибульський В.С.

Фото: автора