П'ятниця, 27 Листопада, 2020 - 15:49
30 Жов 2020

«Ціль бачу»: криворізькі зенітники навчаються відбивати повітряну загрозу

 

Дії підрозділу, доведені до автоматизму, коли кожен військовий знає свою роль та місце під час виконання бойового завдання – одне із головних завдань, яке перед собою ставить кожен командир під час підготовки особового складу протиповітряної оборони.

 

З 26 жовтня військовослужбовці зенітної ракетно-артилерійської батареї проходять польовий вихід на тактичному полі та відпрацьовують питання тактичної, спеціальної та інженерної підготовки.

 

«Противник постійно оновлює свою матеріально-технічну базу, тому завжди є потреба вдосконалювати навички. Сьогодні наші підрозділи виконують бойові завдання в районі проведення Операції Об’єднаних сил, і постійні тренування допомагають бути готовими до будь-яких загроз», - відзначає командир зенітної ракетно-артилерійської батареї старший лейтенант Олександр Дацько.

 

Особовий склад вчиться відпрацьовувати виконання обов’язків у складі бойових розрахунків, вивчають нормативи бойової роботи з виконанням підготовчих стрільб зі штатного озброєння – зенітної установки ЗУ-23 та ПЗРК «Ігла». Крім цього, упродовж кількох днів військовослужбовці вивчали засоби повітряного нападу ймовірного противника та відпрацювали практичні навички з організації та несення служби на постах повітряного спостереження. Швидко та правильно визначати повітряну обстановку, оперативно реагувати на загрозу та влучати точно в ціль – саме таке завдання стоїть перед підрозділом, що готується до виконання службово-бойових завдань. 

 

Тетяна Якимчук