П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 19:16
05 Гру 2019

Арсен Аваков: Нацгвардія готова до виконання завдань за будь-яких сценаріїв на шляху до миру в Україні

 

Пріоритети розвитку НГУ на 2020 рік – мотивовані та підготовлені солдати та офіцери, вдосконалення бойових спроможностей підрозділів, а також постійне покращення їхнього матеріально-технічного оснащення.

 

Про це сьогодні, 5 грудня, під час розширеного засідання Військової ради НГУ заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

За його словами, одним із основних завдань гвардійців у цей період буде патрулювання, охорона стратегічних обєктів, гарантування впевненості та стабільності для мирного населення.

 

Національна гвардія, як військове формування з правоохоронними функціями, постійно несе спільну службу та ефективно взаємодіє з Національною поліцією України. Зокрема і в зоні проведення Операції об`єднаних сил на Донбасі. НГУ готова і буде там це робити і надалі за будь-яких сценаріїв розвитку ситуації. 

 

За сумлінне ставлення до виконання службового обв’язку, особисту мужність, самовідданість і відвагу в складних умовах загрози життю та здоров’ю, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності У країни Арсен Аваков відзначив гвардійців відомчими нагородами МВС «Вогнепальна зброя», нагрудними знаками «За безпеку народу», «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі».

 

 

За матеріалами Департаменту комунікацій МВС

фото Руслана Андрусіва