П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 16:20
04 Лют 2020

Аншлаг: Академічний ансамбль Нацгвардії України підкорив публіку в містах на заході України

Цього тижня у Вінниці, Калинівці, Хмельницькому, Тернополі та Рівному творчий Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії дав концерти з двогодинною програмою музичної та хореографічної творчості колективу.

 

У кожному місті патріотичні та сучасні пісні прозвучали у виконанні заслужених артистів України: Влада Зайцева, Юлії Любецької, Олексія Похвали. Артисти ансамблю розважали запальними танцями. А від віртуозного виконання соло на скрипці Сергія Борового та соло Юрія Іванова на баяні – глядачі були просто зачаровані.

 

Завершальним акордом цієї програми стала пісня «Україна» у виконанні дуету «КаVa» (Катерина Рисістих, Василь Євтєхов) у супроводі хору, балету та усіх учасників концерту.

 

Два концерти в один день дали артисти ансамблю Нацгвардії у Вінниці та Калинівці.

 

Анонси про виступ гвардійських артистів зробили свою добру справу – у приміщені районного будинку культури міста Калинівки та в будинку офіцерів у Вінниці був повний аншлаг.

 

«Про виступ ансамблю Національної гвардії дізналась з соціальної сторінки військової частини 3028, - розповідає місцева жителька Калинівки Олена, - взяла доньку та прийшла на концерт. Весело та дуже цікаво. Разом з донькою отримали безліч позитивних емоцій. Сподіваюсь такого емоційного заряду стане на довго. Артисти просто шикарні».  

 

За дві години концертної програми глядачі отримали безліч позитивних емоцій.

 

«Ви лиш подивіться, у залі створена позитивна святкова атмосфера.  Не вщухають оплески. Неперевершений шарм та професіоналізм артистів  залишив нам лиш море позитивних емоцій та незабутні враження», – поділився своїми емоціями ветеран військової частини 3008 Леонід Данюк.

 

Виступ за виступом, українська та іноземна естрада  все це занурило глядачів у світ музики та танцю.

 

«Вінниччина нас взагалі порадувала, дуже багато людей прийшло. Несподівано, приємно, дякуємо всім за це. Коли багато глядачів, лунають аплодисменти… це адреналін та велика подяка для кожного артиста. Артист має бачити, що його хочуть слухати, йому аплодують, і кращого для артиста нічого немає. Сьогодні з ансамблю виступало 36 чоловік, які представили 19 номерів», – розповідає заступник начальника Іміджево-видавничого центру, начальник Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України полковник Іван Мельник. 

 

Для зняття умовного бар'єру між артистом і глядачем виконавці залучали глядачів до своїх виступів, танцюючи з ними та запрошуючи підспівувати. І діалог був налагоджений, це відчувалось по гучним оплескам.

 

Музичний репертуар включав у себе різні пісні, від народних до сучасних. Були у програмі також виступи у супроводі хору та балету. Слухачі бурхливими оплесками дякували гвардійським артистам за чудове виконання саме українських композицій. Родзинкою концерту стали виступи справжніх майстрів гри на волинці та на скрипці. 

 

«Ми хочемо показати, що Національна гвардія України – це професіонали не лише у бойовій справі, а ще й у творчості. Наші артисти об’їздили майже всю зону ООС, були майже і на самій передовій. Мали можливість виступати і на блок-постах, і в окопах. У них зброя своя, а у нас своя – пісенна, і не менш потужна, ніж у них», – продовжує полковник Іван Мельник.

 

Гвардійці та місцеві жителі дякували ансамблю за гарний настрій аплодисментами.

 

«Ми цінуємо вашу нелегку, творчу працю. Висловлюємо вам щиру вдячність за проявлену турботу, високу громадську свідомість, виховання нового покоління в дусі патріотизму та шануванні культурних традицій», – подякував колективу ансамблю командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

 

У Хмельницькому великий зал філармонії був також заповнений ущент. Офіцери, сержанти, військовослужбовці з родинами, солдати строкової служби військової частини 3053, курсанти Національної Академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, військові з інших формувань, студенти місцевих училищ та вишів та інші містяни. Глядачі із задоволенням слухали як патріотичні пісні, так і естрадні виступи у поєднані з хореографічними номерами.

 

«Давно чув про цей колектив, а сьогодні випала чудова нагода побувати на їх концерті. Відчувалося, що усі артисти вкладають душу у свої виступи, викладаються «на повну». Особливо вразили авторські пісні, чудові голоси, запальні танці... Не міг відвести очей від сцени. Отримав заряд позитивної енергії надовго. Дякую виконавцям та організаторам за таку можливість побачити й почути усе це», – ділиться враженнями солдат строкової служби військової частини 3053 Тарас Герівський.

 

Про наздзвичайно теплий прийом та абсолютний успіх, який здобули виконавці ансамблю у хмельничан, свідчили оплески та овації, що супроводжували кожен номер гвардійських артистів. Усього протягом турне на концетрі було більше 1000 гостей. 

 

У обласній філармонії міста Тернополя та у Рівненському палаці культури «Текстильник» артисти зібрали повні зали глядачів. Серед глядачів були і строковики 2 батальйону 2 Галицької бригади, військовослужбовці за контрактом, офіцери та їх родини.

 

Запальні артисти не обмежились лише сценою: співали та танцювали разом з публікою. Ще більшого драйву у залі додавали балет та хор.

 

«Навіть не очікував, що все буде настільки енергійно та весело, –розповідає заступник командира батальйону майор Анатолій Якобчук. – Дуже сучасний та прогресивний колектив, який вміє подарувати свято та може достукатись до кожного слухача. Думаю, тернополянам, які були тут присутні, надзвичайно сподобалося».

 

До та після концертів у всіх містах глядачі мали можливість поспілкуватися з нацгвардійцями, представниками підрозділів комплектування або військових частин, які знайомили усіх охочих ( побіля 500 осіб) з особливостями військової служби у лавах Нацгвардії, роздавали інформаційні матеріали та консультували присутніх про службу за контрактом (70 осіб), військовий резерв 936 осіб), та власне, офіцерське навчання у академії Нацгвардії, в Харкові (80 осіб).

 

Творчий колектив ансамблю нараховує 120 учасників: солісти, балетна трупа, оркестр. Ансамбль постійно гастролює Україною, дає концерти у найвіддаленіших куточках нашої країни і часто буває на сході країни.

 

За матеріалами груп інформації і комунікації Західного ОТО