Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:12
07 Чер 2017

Ансамбль Національної гвардії України візьме участь у Міжнародному фестивалі військової музики в Даугавпілсі

З 8 по 11 червня, в Даугавпілсі (Латвія) буде проходити IV Міжнародний фестиваль військової музики «Даугавпілс 2017» за участю військових оркестрів з Хорватії, Нідерландів, Латвії, Польщі, Естонії та України.

 

8 червня в Лівані, Прейли, Илуксте, Утені (Литва) і Даугавпілсі лунатимуть звуки перших фестивальних концертів. У Центрі культури ливанського краю виступить оркестр збройних сил Хорватської Республіки, на естраді Прейльского парку - оркестр Королівських Повітряних сил Нідерландів, на естраді Ілукстского краю - оркестр Національних збройних сил Латвійської Республіки, в Утені - Показовий оркестр Збройних сил Польщі, а у дворі Даугавпілсського центру Ротко - оркестр Армії оборони Естонської Республіки.

 

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 9 червня на площі Вієнібас, де зберуться учасники музичного свята. Після вступного концерту своєю програмою глядачів порадує виступ Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.

 

10 червня військові оркестри виступлять з концертами в центрі міста - сквері А. Пумпура, саду скульптур на вул. Ригас і головній сцені на площі Вієнібас. Програма концертів за участю солістів та музикантів обіцяє бути цікавою та різноманітною.

 

Заключний концерт IV Міжнародного фестивалю військової музики «Даугавпілс 2017» відбудеться 11 червня на площі Вієнібас. За словами організаторів, він стане «вишенькою на торті» для всіх любителів музики, оскільки кожен оркестр представить свою дефіле-програму, в якій продемонструє найкращі твори зі свого репертуару як в хореографії, так і в національній музиці.

 

Разом з учасниками фестивалю в заключній концертній програмі глядачам будуть приємні Ілона Багелі, Атіс Іевіньш, рок-група «Елпа» та інші виконавці.

 

Прес-служба НГУ