Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 06:09
12 Вер 2019

Активний відпочинок - фундамент продуктивної праці

Військовослужбовці Навчального Центру разом із сім'ями відвідали Карпати. Цей відпочинок включав в себе 2 насичених і дуже цікавих дні. Основою культурної програми було підкорення гори Говерла. Шлях був справжнім випробуванням для усіх, але колективний дух і взаємна підтримка створювали всі умови для досягнення поставленої цілі.

 

"Для деяких військовослужбовців - це перший візит у Карпати. На мою думку, кожен українець хоча б раз у своєму житті повинен піднятись на Говерлу", – висловив свою думку т.в.о. заступника начальника Навчального центру по роботі з особовим складом підполковника Євстахій Моспан.

 

"Такий відпочинок - чудове завершення поточного тижня і позитивний заряд на наступний. Особливо хочу відзначити, що підкорення Говерли було для багатьох мрією, здійснивши яку ми почуваємося стомленими, але щасливими і готовими ставити перед собою нові цілі та бажання ", - поділилася враженнями молодший сержант військової служби за контрактом Юлія Смолін.

 

У даному заході приймали участь 58 осіб, з яких наймолодшій всього лиш 2,7 роки та найстаршому- 57 років. Такі заходи спрямовані на згуртування колективу та емоційне розвантаження, яке наповнює військовослужбовців новими враженнями та життєвою силою для ефективнішого виконання службових обов'язків.

 

Ранок недільного дня почали зі спільної молитви, яку очолив капелан Навчального центру о. Юрій Галабуда. Всі мали можливість милуватися карпатськими краєвидами, гостюючи у сестер Св. Вінкентія. Потім була можливість прогулятися карпатським містом Яремче і провести чудово сімейне дозвілля. Учасники нашої подорожі ділилися враженнями і переживаннями після суботнього сходження на гору Говерлу.

 

Автор лейтенант Тетяна Проказюк

Фото Роман Жосу