Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:46
11 Лип 2017

Академічний ансамбль пісні й танцю НГУ виступив із концертом перед гвардійцями столичного гарнізону

Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України у неділю, 9 липня, виступив з концертною програмою перед військовослужбовцями військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання, які на території навчального центру НГУ, що у Нових Петрівцях, готуються до участі у військовому параді з нагоди 26-річниці Незалежності України.

 

Приїзд головного творчого колективу НГУ завжди свято для будь-якої військової частини. Цього разу перед гвардійцями виступили заслужений артист України Влад Зайцев, заслужена артистка України Катерина Пушкіна, вокальний гурт «Червоні маки», заслужена артистка України Оксана Нестеренко та фіналіст проекту «Голос Країни» Юрій Ковальчук.

 

Кожного артиста, який виходив на імпровізовану сцену на плацу, військовослужбовці зустрічали бурхливими оплесками. Пісні у виконанні артистів наповнені глибоким патріотичним змістом, яскраві костюми та неповторні голоси виконавців не залишили байдужим нікого з присутніх.

 

По закінченні концерту гвардійці подякували артистам за чудовий настрій та гарний відпочинок. Водночас артисти висловили вдячність військовослужбовцям за те, що вони щоденно зберігають спокій та правопорядок у нашій країні, виконуючи свій військовий обов’язок. Крім цього виконавці Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ побажали захисникам Вітчизни щастя, добра, здоров’я та мирного неба над головою.

 

Цей вихідний день став для військовослужбовців військових частин Північного ОТО НГУ особливим та незабутнім, адже завдяки артистам ансамблю, вони відпочили не тільки фізично, а й психологічно.

 

 

ВІК Північного ОТО НГУ

Фото Олега Хілюк